Samir Eddguenni verlaat Smart Screens Concepts

MoskeeSmart Screens Concepts, waarvan afgelopen zaterdag de Moskee oplossing nog was te bewonderen bij het RTL Nieuws laat op haar weblog weten dat Samir Eddguenni, een van de oprichters, 'op eigen kracht verder gaat'. Samir was binnen Smart Screens Concept verantwoordelijk voor de benadering van de Marokkaanse moskeeën. Smarts Screens Concepts wordt voortgezet door Canol Zeren.

Aanleiding van het vertrek is een verschil van mening over de ontwikkeling van het Smart Screens Concept.

Jaargang: 

Reacties

De heer Edddguenni, was zeker NIET een van de oprichters. Hij was de accountmanager.

@ Canol: excuses voor het misverstand. In de bronnen die ik heb geraadpleegd werd diverse malen gesproken over mede-oprichter, initiatiefnemer e.d.

@Ronald: bedankt voor je bericht. ik weet dat verschillende bronnen dat ook zo vermelden. Maar wilde het toch even opmerken :)

Samir Eddguenni is de oprichter en de eigenaar van het Bedrijf Smart-SCreens voor meer info. kijk op www.smartscreens.nl