Rijkswaterstaat zet samen met Koninklijk Horeca Nederland narrowcasting in om de files te verminderen. Door bezoekers van attractieparken en horecagelegenheden van actuele verkeers- en treininformatie te voorzien verwachten zij een betere spreiding van het verkeer.
Bij de uitgang van meerdere pretparken, dierentuinen en congrescentra worden verkeersinformatieschermen geplaatst waarop te zien is waar de files staan en of er treinvertragingen zijn.
Op de schermen met is verkeers- en treininformatie te zien. Bezoekers kunnen zich voor vertrek naar huis informeren over de actuele verkeerssituatie.
Via: Emerce
Lees meer "Narrowcasting moet fileprobleem oplossen" »
Media Landscape uit Amsterdam neemt collega-narrowcaster Maxtt over. Het bedrijf claimt nu marktleider te zijn in termen van aantallen geïnstalleerde beeldschermen in winkels en sportkantines.
Voor een niet nader genoemd bedrag voegt Media Landscape de 500 schermen van Maxxtt toe aan zijn eigen schermennetwerk van 1.300 installaties. Vanuit de specialisatie van de overgenomen partij lanceert de nieuwe eigenaar drie nieuwe kanalen voor zijn klanten: themazenders rondom hockey, voetbal en tennis.
Via: Emerce
Lees meer "Media Landscape koopt collega-narrowcaster" »