Landelijk netwerk narrowcasting supers

6853363_680_1182839662576instoreHILVERSUM – Tot tweehonderd zelfstandige supermarktondernemers van verschillende formules gaat in zee met een nieuw landelijk netwerk voor narrowcasting. Het gaat om winkeliers met de formules C1000, Super de Boer, Plus en Jumbo. Het bedrijf POSTV uit Hilversum is de leverancier.

Dat meldt het blad Distrifood. De eerste groep van 25 winkeliers begint op 3 maart, tegen het eind van het jaar moeten dit er 150 tot 200 zijn. Het gaat om winkels met een minimaal verkoopvloeroppervlak van duizend vierkante meter, waar tot zeven schermen worden geplaatst. Daarop is onder meer reclame van fabrikanten te zien, dat buiten de groothandels van de ondernemers om is geregeld.

Daarnaast kunnen ondernemers ook hun eigen informatie kwijt. POSTV werkt onder meer samen met John West, Unilever, Robijn en Dreft. Vorig jaar werd in Nederlandse supermarrkten voor tien miljoen euro geadverteerd op instore beeldschermen. Dit nieuwe initiatief moet voor een forse stijging zorgen.

Via: Elsevier Retail

Category: 
Jaargang: